MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 8358240
nr 835 8240
Sideboard
England, längd: 120 cm, djup: 36 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2013
kl 20:35:34
25/6 21:48:56
100 kr
1/7 18:31:50